KONST / Litografier / Färglitografi 11733152
nr 1173 3152
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, 1988. Signerad, numrerad 27/30, motivet: 53x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:09:45
350 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe